انواع استایل, ساترشید | طراجی و مد و پوشاک

۵ رنگ متفاوت و جذاب که در تابستان ۲۰۲۱ ترند شده‌اند

فصل تابستان از راه رسیده و کمد لباس‌های همه‌ی خانه‌ها در حال تغییر و تحول است و ورود رنگ‌های تابستانی به کمدهای لباس، مهم‌ترین بخش این تغییرات به شمار می‌رود. تابستان سال ۲۰۲۱ در بسیاری از کشورها، اولین فصل خوش‌گذرانی پسا کرونا به حساب می‌آید و به همین علت، رنگ‌های شاد و جذاب جایگاه اصلی ترندهای رنگی این فصل را از آن خود کرده‌اند. فشن‌شوهای بهار و تابستان سال ۲۰۲۱ پر شده بودند از لباس‌هایی با رنگ‌های روشن و جیغ که هدفشان جلب توجه رهگذران است،‌ توجهی که در دو سال اخیر از اکثر مردم سلب شده است.

هرچند که در ایران همچنان درگیر همه‌گیری ویروس کرونا هستیم و بهتر است تا جای ممکن در خانه بمانیم اما اگر به دنبال کمد لباس تابستانی خوش رنگ و رو و درخشش در تابستان امسال هستید،‌ لباس‌های خود را از رنگ‌های که در ادامه‌ی مطلب معرفی می‌کنیم، انتخاب کنید.

زرد

یکی از رنگ‌هایی که در لباس‌های تابستانی امسال بیش از دیگر رنگ‌ها دیده می‌شود، رنگ زرد است. طراحان لباس امسال با امید به آینده نگاه کرده‌اند و با استفاده از رنگ زرد پررنگ در کالکشن‌هایشان، این امید را به مخاطبانشان هم هدیه داده‌اند. در کنار تناژهای طلایی و پررنگ زرد، رنگ زرد لیمویی هم از ترندهای تابستان ۲۰۲۱ است که می‌تواند در استایل‌های ساده‌تر به کار برود و یا با استفاده از آن، استایلی تک رنگ خلق کرد.

مؤسسه‌ی پنتون هم رنگ زرد را در میان رنگ‌های منتخب خود برای سال ۲۰۲۱ قرار داده است.

آبی آسمانی

پس از ماه‌ها زندگی در خانه و در شرایط قرنطینه، طراحان بیش از پیش به طبیعت و دنیای بیرون از خانه علاقمند شدند و از رنگ‌های موجود در طبیعت، در خلق کالکشن‌هایشان الهام گرفتند. یکی از رنگ‌هایی که در بسیاری از کالکشن‌های برندهای مشهور مثل فندی و هرمس دیده می‌شد، رنگ آبی آسمانی بود. این رنگ در تابستان امسال در کنار رنگ‌هایی همچون زرد و نارنجی به زیبایی ست خواهد شد و استایلی مدرن را رقم خواهد زد. تناژهای دیگر رنگ آبی هم در لباس‌های بسیاری از برندها دیده شدند،. پس از خرید لباس آبی در تابستان امسال شک نکنید.

نارنجی

رنگ نارنجی چند فصلی است که در میان ترندهای رنگی قرار گرفته و در تابستان امسال هم این جایگاه را ترک نکرده است. با اینکه اکثر برندها از نارنجی جیغ در مجموعه‌هایشان استفاده کردند، نارنجی سوخته هم در برخی از کالکشن‌ها دیده شد تا این رنگ را در استایل مینیمالیست‌ها هم قرار دهد. اگر رنگ نارنجی را دوست دارید اما چندان جسارت پوشیدن لباسی به این رنگ را ندارید، به سراغ اکسسوری‌های نارنجی بروید.

سبز روشن

رنگ سبز پاستلی در کالکشن‌های برندهایی همچون بالمان، آرمانی و میو‌میو دیده شد و در کنار رنگ‌های جیغ این تابستان، کمی آرامش را به استایل‌ها بخشید. این رنگ در کنار دیگر تناژهای سبز، اکثرا در تابستان ترند می‌شود و امسال هم دوباره در میان رنگ‌های محبوب تابستانی قرار گرفته است. رنگ سبز روشن دیگری که در ترندهای رنگی امسال دیده می‌شود، سبز نئونی بود.

صورتی جیغ

این تابستان، فرصت درخشش طرفداران ترندهای سال‌های ۲۰۰۰ است. رنگ صورتی جیغ که یاد آور عروسک‌های باربی و استایل پاریس هیلتون است، از ترندهای اصلی کالکشن‌های تابستان امسال به شمار می‌رود. برندها با استفاده از این رنگ در آیتم‌های خود، شادی و خوشی از دست رفته در دوران بحران کرونا را به کمد لباس‌های مشتریان‌شان بازگردانده‌اند.

در آخر

در تابستان امسال از انتخاب رنگ‌های شاد و جذاب خودداری نکنید و با استفاده از رنگ‌هایی مثل صورتی و نارنجی امید و سرزندگی را به زندگی خود برگردانید. اگر شما هم مثل طراحان مد و فشن، در دو سال اخیر به طبیعت علاقمند شده‌اید، به سراغ رنگ‌های آبی و سبز بروید و در حس آرامش غرق شوید. در نهایت اگر ترندها بیش از هر چیزی برای شما اهمیت دارند، بهتر است سراغ رنگ زرد بروید که مهم‌ترین رنگ ترند امسال است و در اکثر برندها مشاهده می‌شود.

منابع: Marie Claire, ZEITGEIST

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *