انواع استایل, ساترشید | طراجی و مد و پوشاک

چگونه انواع شلوار جین را با مدل‌های مختلف بوت ست کنیم؟

ست کردن جین با بوت شاید برای بعضی‌ها کار دشواری باشد. تشخیص اینکه کدام شلوار جین را با بوت بپوشیم، می‌تواند کمی دشوار شود، به ویژه زمانی که توصیه‌های بسیاری در این زمینه وجود دارد. برای مدیریت این مساله، راهنمایی که پاسخ این سوال را در مورد همه‌ی انواع مختلف شلوار جین و بوت فراهم می‌کند، را فراهم کرده‌ایم. پس با مجله‌ی دیجی‌استایل همراه باشید.

ست کردن جین با بوت

شلوار جین‌های اندامی را با هر مدل از بوت‌ها که بخواهید، به ویژه با بوت‌هایی که تا بالای زانو هستند و بوت‌های جورابی، می‌توانید بپوشید و بسیار زیبا به نظر می‌رسند. لگ جین‌های راسته‌ را روی بوت‌هایی که از قسمت نرمی ساق پا، تنگ هستند، بپوشید و همچنین شلوار جین‌های مام استایل یا بگ را با بوت‌های مچی پاشنه‌دار بپوشید تا ساق‌ پاها را کشیده‌تر نشان داده و اندامتان متوازن‌تر به نظر برسد.

نحوه‌ی ست کردن جین با بوت، با تغییر فصل‌ها عوض می‌شود و همچنین نحوه‌ی استفاده از آن‌ها در روز و شب هم متفاوت است:

  • برای طول روز، بوت‌های قهوه‌ای مایل به زرد را با شلوار جین‌های نیلی یا روشن بپوشید. همچنین می‌توانید بوت‌های مشکی را با شلوار جین‌های روشن هم بپوشید.
  • برای شب هم، شلوار جین‌های رنگ تیره را با بوت‌های مشکی ست کنید.
  • در فصل‌های بهار یا تابستان، بوت‌های روشن‌تر را با شلوار جین‌های رنگ روشن بپوشید.
  • در فصل‌های پاییز یا زمستان هم شلوار جین‌های رنگ تیره‌ و بوت‌های رنگ تیره را با هم بپوشید.

اکنون، قانون‌های اساسی برای ست کردن جین با بوت‌ را یاد گرفتید، در ادامه با بررسی استایل‌های مختلف بوت‌ها با جین‌های مختلف، همراه باشید.

شلوار جین کوتاه با بوت چانکی

قانون این نوع بوت‌ها این است که آن‌ها را به نمایش بگذارید، بنابراین به‌جای اینکه سعی کنید آن‌ها را زیر شلوار جین بپوشید، مطمئن شوید که شلوار جین‌تان را داخل آن قرار می‌دهید یا پاچه‌های شلوار جین را بالا می‌زنید تا به بالای بوت برسد. همچنین می‌توانید شلوار جین گشاد را با این نوع بوت بپوشید، به شرطی که آن‌ها را در اندازه‌ی متناسب بپوشید و همراهشان یک تاپ یا ژاکت مناسب‌ بپوشید تا ظاهر را متعادل کند و یک استایل مد روز داشته باشید.

شلوار جین تنگ با بوت‌های جورابی

بهتر است بوت‌های جورابی را با شلوار جین تنگ، بپوشید تا ظاهر کلی بدن، یکپارچه باشد. بوت‌های جورابی اغلب روی شلوار جین، زیبا به نظر می‌رسند، اما در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را زیر شلوار هم بپوشید؛ زیرا متناسب بودن آن‌ها به اندازه‌ای است که مچ و ساق پا را بزرگ‌تر نمی‌کنند.

انواع مختلف مدل‌های بوت جورابی شامل مخمل، جیر یا پارچه‌های ساده، با شلوار جین تنگ، زیبا به نظر می‌رسند. همچنین ست کردن این بوت‌ها با شلوار جین تنگ به رنگ مشکی یا تیره، باعث بلندتر به نظر رسیدن پاها می‌شود.

پوشیدن بوت‌های جورابی پاشنه‌دار با شلوار جین تنگ، بهترین روش برای یکدست نشان دادن استایل است.

همین قانون‌ها برای بوت‌های بالای زانو و تا زانو هم صدق می‌کند. این بوت‌ها را با شلوار جین تنگ ست کنید تا ظاهر مناسبی را ایجاد کنند. ست کردن بوت‌های بالای زانو یا تا زانو با هر نوع شلوار جین دیگری، عجیب به نظر می‌رسد زیرا شلوارها جمع می‌شوند و پاها حجیم به نظر می‌رسند.

شلوار جین مام استایل و بوت مچی مشکی

بوت مچی با شلوار مام استایل

شلوار جین‌های مام استایل به خوبی با بوت‌های مچی مشکی ست می‌شوند. این مدل از جین‌ها، با نیم‌ بوت‌های بلند، عالی به نظر می‌رسند؛ به ویژه زمانی که لبه‌های جین به بالای بوت می‌رسند. در صورتی که شلوار جین‌های مام استایل شما خیلی بلند هستند، کافی است آن‌ها را کمی تا کنید تا به لبه‌های بالایی بوت برسانید.

شلوار جین اسکینی و بوت مچی بلندتر

شلوار جین اسکینی و بوت مچی بلند

پوشیدن بوت مچی بلندتر با شلوار جین اسکینی، یک روش عالی برای نمایش بوت ها و بلندتر نشان‌دادن پاها است. این ترکیب، بسیار یکدست و کشیده، به نظر می‌رسد و همچنین برای ست‌های شب و روز مناسب است.

شلوار جین‌های بگ و بوت‌های پاشنه‌دار

بوت‌های پاشنه‌دار، پاها را بلندتر و بدن را متوازن‌تر نشان می‌دهند؛ در حالی که شلوار جین‌های بگ بلند، استایل شیکی به بدن می‌دهند. این ترکیب هم برای شب و هم برای روز، مناسب است. فقط اطمینان حاصل کنید که لباس بالاتنه‌تان هم متناسب است و با پایین تنه همخوانی دارد.

بوت پاشنه‌دار با شلوار جین بگ

جین‌های بگ روشن و تیره به خوبی با بوت‌های پاشنه بلند مشکی، ست می‌شوند.

کدام شلوار جین را با بوت‌های چلسی بپوشیم؟

شلوار جین‌های اسکینی را با بوت‌های چلسی بپوشید تا پاهایتان بلندتر به نظر برسند. بوت‌های چلسی همچنین با شلوار جین‌های لبه برگردان یا کوتاه هم زیبا به نظر می‌رسند. همچنین، شلوار جین‌های مام استایل هم به خوبی با بوت‌های چلسی، ست می‌شوند؛ تنها به شرطی که لبه برگردان باشند و بالای بوت‌ها جمع نشوند.

کدام شلوار جین را با بوت مچی بپوشیم؟

شلوار جین اسکینی را با بوت‌های مچی بپوشید. شلوار جین را به گونه‌ای داخل این بوت‌ها بگذارید که دور مچتان جمع نشوند. همچنین امکان ست کردن بوت‌های مچی با جین‌های مام استایل هم وجود دارد؛ به شرطی که بالای بوت جمع نشوند.

ترکیب بوت‌های مچی با جین‌های اسکینی، یک ترکیب غیر رسمی است که می‌توانید برای بیرون رفتن از آن استفاده کنید.

آیا می‌توان بوت را با شلوار جین راسته پوشید؟

شما می توانید بوت را با شلوار جین راسته، بپوشید، به شرطی که نوع درست بوت را با جین ست کنید. به عنوان مثال، بوت‌های پاشنه‌دار که زیر شلوار جین راسته قرار می‌گیرند، بهترین ظاهر و استایل را دارند؛ زیرا ساق پا را بلندتر نشان می‌دهند.

یک شلوار جین راسته با لبه‌ی کوتاه‌تر انتخاب کنید تا به طور کامل بوت را نپوشاند و همچنین بوت بلندتری را انتخاب کنبد که هیچ قسمتی از مچ پایتان نمایان نشود. این کار ظاهر ساده‌تری ایجاد می‌کند؛ زیرا نمایش قسمتی از مچ پا هنگام پوشیدن شلوار جین راسته، می‌تواند عجیب به نظر برسد.

آیا شلوار جین باید روی بوت قرار بگیرد؟

شلوار جین بسته به سبک آن، می‌تواند روی بوت‌ها قرار بگیرد. در رابطه با شلوار جین راسته، تا جایی که بوت‌ها به ساق پا می‌رسند، آن‌ها را روی بوت‌ها بپوشید. برای تناسب بهتر و راحتی بیشتر، شلوار جین تنگ را داخل بوت قرار دهید.

با بوت‌های چانکی، شلوار جین لبه دار یا کوتاه بپوشید که به قسمت بالایی بوت برسد. این بوت‌ها را با شلوار جین تنگ بپوشید و آن‌ها را داخل بوت بگذارید. هنگام ست کردن بوت‌ها با شلوار جین راسته، جین‌هایی را انتخاب کنید که لبه‌های آن کمی کوتاه‌تر باشد.

آیا شلوار جین تنگ را باید داخل بوت بگذاریم؟

شلوار جین اسکینی را می‌توان در بوت‌های مچی قرار داد تا جلوه‌ی ساده‌ای داشته باشد و پاها را بلندتر نشان دهد. شلوار جین اسکینی، زمانی بهتر به نظر می‌رسد که داخل بوت‌های مچی جمع شده باشد ولی وقتی شلوار به زور روی بوت آماده باشد، اصلا ظاهر جذابی پیدا نمی‌کند.

در پایان

در این مطلب با شیوه‌های ست کردن جین با بوت، آشنا شدیم. به صورت تقربی، همه‌ی انواع بوت‌ها را می‌توانید با شلوار جین بپوشید؛ زیرا شلوارهای جین همه کاره هستند و با بیشتر کفش‌ها ست می‌شوند. نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که اطمینان حاصل کنید که شلوار جین اسکینی خود را به جای پوشیدن روی بوت، داخل آن قرار دهید و لبه‌های شلوار جین تنگ خود را تا بالای بوت، تا بزنید تا ظاهر شیک‌تری داشته باشید.

بوت‌هایی که تا روی زانو و بالای زانو هستند، را همیشه با شلوار جین تنگ، بپوشید. همچنین، بوت‌های مچی، جورابی، کابویی، چلسی و چانکی را با شلوار جین اسکینی ست کنید؛ زیرا این مدل از جین، پاها را کشیده‌تر نشان می‌دهد و زیبایی بوت‌ها را هم به نمایش می‌گذارد.

منبع: Wearably Weird

نوشته ها مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *