خدمات ویژه برند ساترشید

خدمات ویژه برند ساترشید


محصولات آماده

(Ready To Wear)

طراحان با تجربه ساترشید، انواع مدل های لباس را با طرحی خاص و متفاوت، طراحی می کنند. این مدل ها در سایز های استاندارد مختلف دوخته می شوند. خصوصیات متمایز این برند، دست دوز بودن تمامی لباس های ساترشید می باشد که این امر از یک سو موجب تمیزی و ظرافیت بیشتر در دوخت می باشد و از سوی دیگر موجب می شود تا لباس بسیار مناسب در تن شما عزیزان قرار گیرد.


محصولات سفارشی

(Made To Measure)

 

تمامی لباس های موجود در سایت، می توانند متناسب با اندام شما دوخته شوند. بنابراین در صورتی که ایستایی لباس در تنتان برایتان بسیار مهم است و یا اندامی خاص دارید، این خدمت ساترشید می تواند برایتان کارآمد باشد. با خدمت دوخت لباس سفارشی ساترشید (سفارشی دوزی لباس)، نیاز است تا سایز مشتری به طور دقیق در اختیار تیم ساترشید قرار بگیرد. این امر هم توسط تیم ساترشید و هم توسط مشتری امکان پذیر است. نیروهای ماهر ساترشید، با توجه به سایز مشتری لباس را خواهند دوخت.


خدمات ویژه

(VIP)

 

خدماتی که در بخش VIP به شما ارائه می شود، باعث می شود تا شما خاص تر و متفاوت تر باشید.

در این نوع خدمت، لباس کاملا متناسب با سلیقه  شما و مخصوص شما طراحی میشود، همچنین تیم طراحی لباس ساترشید، با توجه به مناسبت ها و نوع اندام شما و … ،شما را در انتخاب سبک و طراحی یاری می کنند. سپس طرح نهایی با توجه به سایز اندامی شما و مخصوص خودتان دوخته می شود.

ویژگی های خدمات ویژه درس ایگو
شما باید ویژگی نام تجاری خود را در تنظیمات تم -> فروشگاه -> مارک ها را انتخاب کنید

سبد خرید

بستن

ورود

بستن

رفته به بالا