کلیه فعالیت ‏های ساترشید قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد. ساترشید ضمن احترام برای حریم شخصی کاربران، برای ارائه خدمات امن و مطمئن در فرآیند های خرید، اندازه گیری، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات وب سایت، اطلاعاتی را از کاربران خود دریافت می کند. اطلاعات مورد نیاز ساترشید برای ارائه خدمات، پردازش و ارسال سفارش، شامل آدرس، شماره تلفن و ایمیل می باشد. بدیهی است که در فرآیند خرید، آدرس ایمیل و تلفن ‏هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می ‏نماید، تنها آدرس ایمیل و تلفن‏ های رسمی و مورد تأیید کاربران است و کلیه مکاتبات و پاسخ‏ های دِرِس‏ ایگو از طریق آنها صورت می‏گیرد.

ساترشید در راستای افزایش ارتباط با مشتری، بهینه ‏سازی محتویات وب سایت و محصولات و همچنین تحقیقات و توسعه بازار، امکان دارد از برخی اطلاعات استفاده نماید و از طریق ارسال پیامک و ایمیل به اعضای وب سایت برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات جدید و پروموشن ها، اقدام نماید. کاربران محترمی که تمایل به دریافت این دسته ایمیل ‏ها و پیامک ‏ها نداشته باشند می ‏توانند عضویت در خبرنامه ساترشید را لغو نمایند.

دِرِس‏ ایگو هویت شخصی کاربران را محرمانه می‏ داند و اطلاعات شخصی آنها را در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد داد، لیکن حفظ و نگهداری رمز عبور کاربران بر عهده آنها خواهد بود و توصیه می‏ گردد کاربران محترم به هیچ وجه آن را در اختیار دیگران قرار ندهند.

ساترشید می تواند نقد و نظرهای کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش نماید و نظرها و پیام‏ های مشمول مصادیق مجرمانه را حذف نموده و از اطلاعات ثبت شده برای پیگرد قانونی استفاده نماید.

دِرِس ایگو مانند سایر وب سایت‏ ها از جمع آوری IP و کوکی ها استفاده می نماید و از طریق پروتکل، سرور و لایه های امنیتی خود و روش ‏های مناسب مدیریت داده‏ ها به محافظت از اطلاعات کاربران و جلوگیری از دسترسی‏ های غیرقانونی به آنها خواهد پرداخت.